By A Web Design Company

JAUNAS IDEJAS MANAI DAIĻRADEI UN JAUNĀ KONCEPCIJA MĀJAS LAPAI

Visprecīzāk manu darbošanos dizainā, rokdarbos un ikdienā var raksturot šādi vārdi - mūžīgie EKSPERIMENTI un jaunu iemaņu apguve, un manas mājas ir mana LABORATORIJA. Pateicoties vienam dikti gudram cilvēkam, kura pārdomas par apkārtējo pasauli var lasīt - http://straznov.com/,  tagad es mēģināšu realizēt savus radošos procesus pēc šādas shēmas:

  1. Orientēšanās - laiks, kad jānostāda risinājums problēmai vai jautājumam,
  2. Sagatavošanās - laiks, kad vāc visu nepieciešamo informāciju,
  3. Analīze - savāktās informācijas analīze un secinājumu izveide,
  4. Idejas formēšana -laiks, kad parādās pirmās skices, aptuvena nojausma par izmaksām un termiņiem, šajā brīdī ar pasūtītāju var sākt runāt par naudām,
  5. Inkubācija - laiks, lai ideja nogruntētos, lai uz paveikto varētu paskatīties no cita redzes leņķa va pat ar"svaigu aci", tad darbs ir jānoliek malā vismaz uz 24 stundām, Hemingvers savus darbus glabāja seifā pat gadu!
  6. Sintēze - laiks, kad izstrādā galavariantu projektam vai tiek pieņemts lēmums.
  7. Novērtējums- laiks, kad gan darba veicējs, gan pasūtītājs lemj par projekta realizāciju.
  8. Projekts uz papīra vai datordizainā kļūst par reālu produktu, tiek realizēts dabā, materilizējas, šos procesus, lai tie tiktu realizēti maksimāli veiksmīgi, tad tos jāuzrauga idejas  un projekta autoram.

Mūzas nedarbi gada laikā kļuvuši neaktuāli, pēc vairākām hakeru ciemošanās reizēm, sapratām, ka manas mājas lapas pārveide ir jāsāk ne tikai ar tehnisko problēmu likvidēšanu, bet arī veikt dizaina nomaiņu. Šobrīd notiek mana korporatīvā stila izveide, no pamatu pamatiem - logo, krāsa  un sauklis.

Tagad centīšos katru nedēļu piestrādāt pie stila pieslīpēšanas un mājas lapas pilnveidošanas, tāpat kā pie jaunāko darbu bildēšanas un izlikšanas galerijās. Visas izmaiņas tiks aprakstītas un ilustrēta blogā.

Šobrīd mans logo ir spārnots teikums:" Mūzas spārnos!", kas visspilgtāk raksturo to pacilātību un prieku, kad mākslinieks izjūt, pārpildīts ar iedvesmas enerģiju, kā arī ļoti labi paveikts darbs iedvesmo pieķerties pie jauna.

Vēl viens labs logo ir "Mūzas radošā laboratorija", kuras sauklis ir " Zīds un rotas iedvesmai!"