By A Web Design Company

Ja aizveras vienas durvis, tad noteikti atvērsies kādas citas!

No vidusskolas laika man ir iespiedies viens labs teiciens: „Ja aizveras vienas durvis, tad noteikti atvērsies kādas citas”.  Dzīve ir kā liels labirints, kurā ir daudz durvju un logu, un mums ir dota iespēja izvēlēties, pa kurām durvīm iet iekšā, kuras noignorēt, citas mēs tikai paveram nedaudz vai palūram pa atslēgas caurumu, pirms iet tālāk.

Vienu es gan zinu, ja ieej telpā bez logiem gan tiešā gan netiešā nozīmē, izeja no turienes ir tikai durvis! Dzīves telpā ir jābūt daudz logiem jeb laika – ģimenei, sev, draugiem, hobijiem, mājai, saviesīgai dzīvei un pārdomām jeb dzīves piepauzēšanai.

Daudzām pasaules durvīm priekšā ir slēdzenes, kurām vajag riktīgo atslēgu, un katrā dzīves gadījumā atslēgu var simbolizēt dažādas lietas, galvenokārt tā ir nauda, spējas un brīvais laiks. Atslēgu saišķis ar spējām dzīves laikā var tikai papildināties, bet naudas un brīvā laika - mēdz arī sarukt līdz atslēgu gredzenam.

Šodien aizeju prom no kārtējās dzīves etapa telpas, kurā paliek iespēja nopelnīt, atstājot tajā „trešā liekā” sajūtu, laika badu un nožēlas rūgtumu par izšķērdētajām iespējām. Kā smejies, tagad pilnas kabatas ar laiku, tik atkal būs jāsāk iznīcināt visu, kas iekrāts, kas zin, varbūt tukšāks paliks dzīvoklis un būs par kādu kubikmetru vairāk gaisa =D